Чоловічі тату

В першу чергу, чоловічі тату відрізняються від жіночих своїм змістом. Татуювання чоловічі націлені на підкреслення мужності і пов’язаних з нею якостей: сили, хоробрості, вірності і т. д. Жіночі, відповідно, підкреслюють жіночність.

Часто, вибираючи ескіз, чоловіки хочуть з допомогою татуювання розповісти світу про якомусь властивості свого характеру.

Або навпаки наділити себе бажаною властивістю. Наприклад, набивши собі величезного потужного хижака, який буде давати власнику сили у важкі моменти.

В цілому, асортимент чоловічих тату дуже різноманітний. Тут є все: від тварин до рослин, від морських глибин до космосу, від різних візерунків до портретів стародавніх воїнів. Це ж стосується і стилів – кожен знайде щось собі до душі. Найголовніше – підібрати підходяще місце для малюнка на тілі. Або ж навпаки – вибрати малюнок під ту чи іншу частину тулуба.

Зміст

 • Руки
 • Плече
 • Передпліччя
 • Зап’ястя
 • Кисть
 • Пальці
 • Шия
 • Голова
 • Торс
 • Спина
 • Ключиці
 • Груди
 • Живіт
 • Боки
 • Інтимні місця
 • Ноги
 • Стегно
 • Ікра
 • Гомілка
 • Стопа
 • Руки Мужские тату Мужские тату Мужские тату

  Це одне з найулюбленіших місць для хлопців. Часто саме тут набивається перше татуювання. Одні починають з маленьких татух на зап’ясті, а інші не скупляться і відразу забивають тату рукав.

  І те, і інше – справа хороша, за умови, що малюнок радує власника.

  Татуювання можуть бути чорно-білі або кольорові. Для чоловіків характерні такі тварини, як лев, тигр, вовк, ведмідь, дракон або змія. Також можливі різні символи: хрести, ієрогліфи, візерунки. Троянди, півонії та інші квіти – це все ж жіноча тематика. У хлопців вони бувають в окремих композиціях, наприклад, в стилі чикало або олд скул.

  Плече

  Ось вже, воістину, чоловіче місце для татуювання. Малюнок сюди потрібен не наймасштабніший, але і не маленький, а то запросто загубиться на такій площі.

  Тут є три варіанти:

 • Біцепс;
 • Трицепс;
 • Напіврукав по всій окружності.
 • У перших двох випадках відмінно підійдуть красиві написи і поодинокі картинки. Прикладом можна вважати знамениту татуювання Дудя на біцепсі «Данила». Важливо підібрати цікавий шрифт. Якщо напис не російською, дізнайтеся точний переклад написаного.

  Багатьом подобаються кельтські та скандинавські тату. Круто впишуться і слов’янські руни, портрети в стилі реалізм або обладунки.

  А для напіврукава характерні стилі, в яких присутні фон або візерунки: абстракція, біомеханіка, орнаментал, полінезія.

  Мужские тату Мужские тату Мужские тату Мужские татуПередпліччя

  З цією частиною тіла трохи простіше в плані варіантів. Круто будуть виглядати ті ж написи (російською, англійською або латиною) і дати символічних подій. Також підійдуть ескізи в стилі геометрія. Зараз модними стали лайнворк малюнки тварин: єнот, сова або олень. Якщо це продовження рукава, то дуже важливо, щоб стилі малюнків поєднувалися. Цей момент ми детально розібрали у статті «Тату рукав для чоловіків».

  Частою проблемою є лікоть.

  Він досить болісно забивається, тому багато його залишають порожнім. Насправді в цьому немає нічого такого. Не хочете – не чіпайте. Але якщо ваш внутрішній перфекціоніст не дає вам спокою, є безліч малюнків, відмінно підходять для ліктя.

  Мужские тату Мужские тату Мужские тату Мужские татуЗап’ястя

  Відмінне місце для першої маленької чоловічий татухи. Це може бути коротенька фраза зі змістом. Або геометрична фігура в мінімалізмі. А може і щось серйозніше. Останнім часом дуже популярні різноманітні пейзажі по всьому діаметру руки: особливо круто виглядає ліс, доходить мало не до ліктя. Його значення – це єднання з природою, необхідність в тиші, спокої і самотності.

  Також доречним буде браслет. Але якщо ви носите годинник, не забувайте про це. Деякі роблять собі такий браслет, який потім не видно з-за годин.

  Завантажити архів фото тату на зап’ясті Мужские тату Мужские тату Мужские тату Мужские татуКисть

  Раніше ця зона була типовою для армійських або зеківських татуювань. Звичайні люди негативно ставилися до забивання кисті. Але зараз молодь розбила вщент цей стереотип і спокійно носить тату на кисті. Зазвичай це або окремий малюнок, або закінчення рукава.

  До речі, на внутрішній частині долоні теж роблять тату, але це зовсім рідкість.

  Мужские тату Мужские тату Мужские тату Мужские татуПальці

  Так само, як і у випадку з пензлем, раніше було не прийнято забивати пальці і кісточки. Але швидко зростаюча реп-культура змінила сенс таких наколок, і тепер вони мають зовсім інше значення. Багато відомі репери набивають на пальцях невеликі мінімалістичні картинки, що символізують владу, багатство і статус:

  • корона;
  • долар;
  • зірка і т. д.

  Такі легкі ескізи займають 10 хвилин від часу сеансу.

  Іноді на кулак наносять свій нікнейм.

  Мужские тату Мужские тату Мужские тату Мужские татуШия

  Як і лікоть, це дуже хвора частина тіла в плані татуювань. Тому дівчата зазвичай не чіпають, і шия стає чоловічий областю. Тут б’ють або одиночний малюнок з боку, що розповідає про людину, або що-то дуже кидається в очі: биомех або блекворк. Погодьтеся, повністю чорна шия виглядає досить ефектно. А іноді в ньому роблять білі вкраплення, що теж вражає.

  Мужские тату Мужские тату Мужские тату Мужские татуГолова

  Дуже рідкісна зона для татуювань. Голову забивають або тату-моделі, або якісь дикі персонажі. На черепі і потилиці шикарно виглядають 3D зображення або орнамент.

  Досить популярним стало робити татухи на обличчі. Це прерогатива все тих же західних реперів, яку підхопили і наші, наприклад, Фейс або Моргенштерн. Значення такої татуювання залежить від конкретного малюнка. Примітно, що саме хлопці причетні до цієї моди. За дівчатами таке помічено не було.

  Мужские тату Мужские тату Мужские тату Мужские татуТорс Мужские тату Мужские тату Мужские тату

  Прагнучи круто виглядати, багато чоловіків роблять татухи на своєму тілі. І дуже сумно, коли тіло виглядає далеко не спортивно. Вони думають, що чоловічі татуювання виправлять становище, і їм не доведеться орати в спортзалі, приводячи себе в гарну форму.

  А даремно! Адже вся крутизна ескізів зникне в складках жиру.

  Тому перед тим, як набивати тигра на грудях, подбайте, щоб вона, як мінімум, не висіла.

  Спина

  Ось вже де можна розгулятися на повну котушку. Чоловічі татуювання на спині виглядають приголомшливо, якщо зроблені якісно. Всі наймасштабніші малюнки б’ються саме тут. Любителі японського стилю доглядають ескізи дракона або ієрогліфи на хребет. Релігійні люди зображують крила або цілком ангела.

  Якщо не хочете один малюнок на всю спину – не питання. Можна набити на лопатці вовка, скорпіона або інша тварина.

  Окремо робити тату на попереку все ж не варто. Ця зона вважається жіночої і для чоловіків не особливо підходить.

  Мужские тату Мужские тату Мужские тату Мужские татуКлючиці

  На ключицях часто малюють маленькі вінки. Моряки і шанувальники олд-скула набивають ластівок та інших птахів. Але найчастіше можна зустріти написи. Взагалі, леттерінг доречний практично скрізь.

  Головне – не промахнутися з перекладом і не стати героєм мемов в інтернеті.

  Мужские тату Мужские тату Мужские тату Мужские татуГруди

  Власники подкаченных тел дуже люблять робити чоловічі татуювання на грудях. Їх можна зрозуміти, з’являється можливість похвалитися своїм крутим тілом, знявши футболку на пляжі або виклавши фото з голим торсом в instagram.

  Часто на грудині зображені тварини чи птиці:

  • гордий орел;
  • ведмідь, як у Ілліча;
  • горила, як у Макгрегора.

  Деякі набивають свій рік народження.

  Популярні композиції з декількох предметів, наприклад: сидить на черепі ворон, поруч з палаючою свічкою на тлі компаса. В такі картини люди закладають особисте значення, що описує їх життя або її частину.

  Ще є такий вид татух, як тату під грудьми. Але це суто жіночі татухи, які шикарно виглядають з гарним нижньою білизною. Хлопцям їх робити не рекомендуємо.

  Мужские тату Мужские тату Мужские тату Мужские татуЖивіт

  Більша за площею частина тіла сприяє великим ескізами. Тут все на любителя. Яких саме локальних традицій не спостерігається. Підійде все від треш польки до гравюри з елементами дотворка. Або ж чикало в чб з його гангстерами, пістолетами, черепами і дівчатами Санта Муэрто. Кому що подобається.

  Часто чоловіки закривають татуюваннями шрами на животі від операцій.

  Мужские тату Мужские тату Мужские тату Мужские татуБоки

  На боці і ребрах або продовжуються малюнки з живота і грудей, або набиваються маленькі окремі тату. Тут також цікаво виглядають написи, дати, імена людей.

  Ті чоловіки, у кого вирізали апендицит, можуть перекрити татуюванням свій шрам на косий м’язі.

  Мужские тату Мужские тату Мужские тату Мужские татуІнтимні місця

  Найсміливіші чоловіки забивають собі лобок і роблять тату на члені. Не так вже й просто знайти майстра, готового зробити такі відверті татухи в інтимній зоні. Зазвичай просять набити візерунки в стилі трайбл або вульгарні і смішні картинки, типу слоника або піноккіо.

  Подивитися приклади таких татуювань без цензури можете під спойлером.

  Спойлер: Суворо 18+ Мужские тату Мужские тату Мужские тату Мужские татуНоги Мужские тату Мужские тату Мужские тату

  На ногах вже не так часто зустрінеш тату зі змістом. В основному це все ті ж красиві чоловічі малюнки: тварини, воїни, давні боги. Стилі можуть бути будь-які, навіть мультяшний нью скул буде класно виглядати. А ще крутіше механізми з біомеханіки і чорні ділянки шкіри блэкворке.

  Рідкісні сміливці забивають собі «ногав» — так званий рукав, тільки на нозі.

  Стегно

  Бувають такі великі ескізи, які не вміщаються у всю спину і їх продовження спускається на стегно. Такі масштабні малюнки завжди звертають на себе увагу.

  А якщо брати окремо ляшку, то тут все однотипно. Хіба що частіше можна зустріти героїв стародавнього Єгипту: фараонів, анубіса, мумію. Чому їх б’ють саме на ногах не особливо зрозуміло.

  Мужские тату Мужские тату Мужские тату Мужские татуІкра

  Кращі ескізи для литок – це чисто чоловічі символи: череп, хрест, різні інструменти (гайковий ключ, бензопила, молоток). Любителі роботів і кіборгів можуть набити на нозі амортизатор.

  Значення такої татуювання – в єднанні машини і людини.

  Мужские тату Мужские тату Мужские тату Мужские татуГомілка

  Гомілка, як і лікті і коліна, дуже болісно забивати. Рідко у кого можна зустріти на них татуювання. А вже тих, хто зафарбовує їх цілком, одиниці. Більше поширені маленькі малюнки в стилі олд скул і хенд поук.

  Мужские тату Мужские тату Мужские тату Мужские татуСтопа

  Татуювання на ступнях ми звикли бачити у дівчат, але і чоловіки все частіше наважуються на такий крок. Це невеликі ескізи в стилі мінімалізм на щиколотці або розумні слова на інших мовах на щиколотці.

  Мужские тату Мужские тату Мужские тату Мужские тату

  У кінці хочеться сказати, що наскільки б крутим не був ескіз чоловічий тату — дуже важливо знайти хорошого майстра. Татуювання для чоловіків це частина образу, тому краще не економити і набити красивий якісний малюнок, ніж потім довгий час жаліти.