Гори

Універсальні ідеї для татуювання — це природні пейзажі. Вони виглядають об’ємно, красиво і наповнені безліччю різних деталей. Якщо якість роботи майстра на висоті — фінальний результат буде вражаючим. Дуже часто люди вибирають масштабні ескізи тату гори в якості прикраси тіла.

Гори здавна вражали людей своєю величчю та таємничістю.

Не дивно, що раніше вони вважалися місцем перебування божественних створінь.

Завантажити архів фото тату з пейзажамиО малюнку

Трактувати значення кожної композиції можна по-різному, в залежності від різних деталей.

Кожна людина вкладає той сенс, який близький його внутрішнього світу.

Зазвичай гори на тілі асоціюються з такими рисами особистості:

  • Монументальність і незламність;
  • Сила, захист і стабільність;
  • Таємничість і загадковість;
  • Любов до свободи і життя;
  • Прагнення до досягнення нових висот;
  • Внутрішня гармонія і багатий внутрішній світ.

Підходять дані ескізи, як для сильної половини людства, так і для представниць прекрасної статі. Відмінність лише в концепції зображення.

Якщо у чоловіків це величні, круті і незламні гори, то для дівчат більше підходять мальовничі і акуратні пагорби з безліччю додаткових деталей.

Хоча багато залежить і від характеру конкретної власниці тату — чим жорсткіше вдачу, тим більш круті гори будуть на тілі. Місце нанесення повинно бути великим і дозволяти нанесення великої композиції. Ми зібрали найпопулярніші роботи в нашій галереї, щоб Вам було простіше вибрати оптимальний варіант.

Горы Горы Горы Горы Горы Горы Горы Горы Горы Горы Горы Горы Горы Горы Горы Горы Горы Горы Горы Горы Горы Горы Горы Горы Горы Горы Горы Горы Горы Горы Горы Горы Горы Горы Горы Горы Горы Горы Горы Горы Горы Горы Горы Горы ГорыВідео