Хрест

Сам по собі символ хреста має безліч варіацій. Тому, тим хто шукає ескізи тату хрест, набагато складніше знайти відповідний малюнок. Величезна різноманітність ускладнює пошуки, тому ми вирішили прийти на допомогу. У цій статті ми зібрали самі шикарні роботи зі всього світу на наш погляд. Не факт, що вам сподобаються всі малюнки, але якісь конкретні ви точно оціните.

Завантажити архів фотографій з крестамиО малюнку

Значень біля хреста величезна безліч. Досить згадати, що він є частиною різних культур і релігій. До того ж у часи Середньовіччя хрест був ще й військовим знаком. Також символізує 4 сторони світу, пори року та основні елементи. Тому одного загальноприйнятого значення тут немає.

У Християн хрест означає долю, спокутування гріхів, мук.

Чоловічі і жіночі ескізи не відрізняються між собою. Тут більше грає роль те, з яким малюнком хрест сполучається. Часто таким малюнком виявляється череп, квіти, якась напис.

Також досить популярні маленькі татуювання з хрестиком. Вони робляться не для чужих очей, а для себе. Часто їх можна помітити на зап’ясті, ребрах, за вухом або на шиї за волоссям у дівчини.

Стиль татуювання тут також може бути будь-яким. Все залежить від ваших смаків та уподобань.

Крест Крест Крест Крест Крест Крест Крест Крест Крест Крест Крест Крест Крест Крест Крест Крест Крест Крест Крест Крест Крест Крест Крест Крест Крест Крест Крест Крест Крест Крест Крест Крест Крест Крест Крест Крест Крест Крест Крест Крест Крест Крест Крест Крест КрестВідео