Якір

Найчастіше ескізи тату якір шукають ті, хто якимось чином пов’язаний з морською тематикою. Принаймні, так було раніше. Зараз же люди можуть набити якір, навіть просто заради красивої картинки. Але все ж і тим, і тим потрібно визначитися з ескізом. І зробити це можна на цій сторінці. Ми зібрали для вас цілий розділ, присвячений малюнкам з якорями. Навіть самий виборчий любитель татуювань догляне що-небудь для себе.

До речі, також ви можете ознайомитися з повним значенням тату якір.

Завантажити архів татуювань з якорямиО малюнку

У цій татуювання є різні значення, залежно від часу. Самий ранній сенс був у тому, що якір набивали лише ті моряки, хто перетнув Атлантику.

Пізніше люди почали використовувати цю татуху, як оберіг.

Моряки вірили, що якщо у них набитий цей знак, то вони повернуться з мореплавання цілими і неушкодженими. Ще пізніше цей оберіг почали набивати і дружини моряків. Сенс був точно такий же, тільки по відношенню до їх чоловікам.

Так як стиль перших татуювань зараз називається олд скул, і якоря почали бити в ті часи, і зараз це якась данина традиціям. Тому найбільше ескізів якоря саме в цьому стилі. Ну а що стосується місця на тілі – воно може бути будь-яким.

Головне, щоб ескіз відповідав, і щоб тату-майстер все зробив красиво.

Якорь Якорь Якорь Якорь Якорь Якорь Якорь Якорь Якорь Якорь Якорь Якорь Якорь Якорь Якорь Якорь Якорь Якорь Якорь Якорь Якорь Якорь Якорь Якорь Якорь Якорь Якорь Якорь Якорь Якорь Якорь Якорь Якорь Якорь Якорь Якорь Якорь Якорь Якорь Якорь Якорь Якорь Якорь Якорь ЯкорьВідео