Кішка

Кішки — найпопулярніші і загадкові тварини практично у всіх культурах світу. З давніх часів люди їм поклонялися і вважали священними. Вони асоціюються з материнством і жіночим початком. Вважається, що кішка повинна бути в кожному будинку, так як її присутність не допускає погану енергетику в приміщення.

Тіло — це храм душі, тому зображення такої тварини у вигляді татуювання здатне захистити людину від бід і негараздів.

Ми зібрали в одному місці найпопулярніші ескізи тату кішка. Вибирайте найбільш підходящий для Вас варіант, а ми поки розповімо докладніше про значення татуювань.

Завантажити архів фото тату з представниками кошачьихО малюнку

Можна по-різному тлумачити сенс натільних малюнків з кішками. Багато залежить від того, яке саме значення вкладає сам власник. Основний список тлумачень наступний:

  • самолюбство;
  • прагнення до свободи;
  • загадковість;
  • впевненість у собі;
  • ніжність і теплота;
  • краса і сексуальність.

Існує величезна кількість стилів, в яких можна зобразити татуювання кішки.

Від реалізму до мультяшних варіантів. Налічується незліченну безліч композицій і всіляких котячих поз, гідних стати прикрасою тіла. Від виду самого тваринного також залежить значення малюнка. Наприклад, кіт у стрибку символізує впевненість у собі, готовність приймати виклики. Якщо зображений вгодований домашній улюбленець, то це говорить про прагнення людини до комфорту і затишку.

Коти гуляють самі по собі, і їх складно прив’язати до одного місця.

Це справедливо і для їх зображень у форматі тату. Вони можуть гуляти по всьому тілу, і розташовуватися в самих незвичайних місцях.

Кошка Кошка Кошка Кошка Кошка Кошка Кошка Кошка Кошка Кошка Кошка Кошка Кошка Кошка Кошка Кошка Кошка Кошка Кошка Кошка Кошка Кошка Кошка Кошка Кошка Кошка Кошка Кошка Кошка Кошка Кошка Кошка Кошка Кошка Кошка Кошка Кошка Кошка Кошка Кошка Кошка Кошка Кошка Кошка КошкаВідео