Літак

Літак — величезна машина, граціозно бороздящая небо. Ескізи тату літак стали наносити на тіло порівняно недавно, але при цьому вони стали популярними за досить короткий проміжок часу. Вибираючи той чи інший малюнок, людина спирається на значення.

Зміст

 • Про малюнку
 • Галерея
 • Відео
 • Про малюнку

  Детальна промальовування ширяючого в небі агрегату — вибір професійних льотчиків. Так вони виявляють прихильність до неба і до своєї професії. А службовці ВПС воліють поєднувати його з парашутом. Однак, представники цих професій не єдині, хто знімає на своєму тілі літак. Він майже як птах, що ширяє в небі. Саме тому йому присвоюють свободу і незалежність.

  Володарі таких тату часто не визнають рамки, нав’язані іншими.

  Жінки теж можуть вибрати подібні ескізи. Це найчастіше волелюбні творчі натури. Ще одна категорія — мандрівники.

  Місця для нанесення татуювання:

  • зап’ястя, п’ясть, кісточка — ідеальні місця для практично непомітних малюнків;
  • руки, стегна, спина — піднесуть татуювання у найбільш вигідному світлі.

  Завантажити архів фото тату з самолетамиГалерея

  У тюремному середовищі такий малюнок практично неможливо зустріти.

  Однак, якщо ви знайшли володаря ескізу тату літака в місцях позбавлення волі, то швидше за все наколка була зроблена в честь шани і пам’яті померлого близькій людині.

  Самолет Самолет Самолет Самолет Самолет Самолет Самолет Самолет Самолет Самолет Самолет Самолет Самолет Самолет Самолет Самолет Самолет Самолет Самолет Самолет Самолет Самолет Самолет Самолет Самолет Самолет Самолет Самолет Самолет Самолет Самолет Самолет Самолет Самолет Самолет Самолет Самолет Самолет Самолет Самолет Самолет Самолет Самолет Самолет СамолетВідео