Лисиця

При згадці лисиці на розум, в першу чергу, приходить її основна риса — хитрість. Але звір може похвалитися не тільки цим якістю.

Лисиця — це розумне, обережне і красива тварина, яке у більшості народів асоціюється тільки з позитивними речами.

Вони акуратні і уважні, їх дуже складно застати зненацька або заманити в пастку. Саме тому так багато людей вибирають ескізи тату лисиця в якості малюнка для своєї татуювання.

Завантажити архів фотографій татуювань з лисамиО малюнку

Всупереч першому враженню про те, що тату з лисицею це чисто жіноча концепція, хочемо відзначити популярність таких татуювань серед представників сильної статі. Для чоловіків і жінок значення не будуть сильно відрізнятися. Основні риси, які підкреслює володар малюнка лисиці на тілі:

  • спритність;
  • хитрість;
  • винахідливість;
  • кмітливість;
  • незалежність;
  • загадковість.

Невелика відмінність у символізмі для різних підлог полягає в тому, що у чоловіків лис може означати честолюбство власника, а жінка скоріше підкреслює свою сексуальність.

Для зображення звіра цілком краще вибрати частину тіла з великою площею: груди, живіт, спина, плечі.

А якщо планується нанести тільки мордочку тварини, то підійде, в принципі, будь-яке місце. Ми зібрали безліч варіантів і ескізів тату з лисицями в одному місці, щоб Вам було простіше зробити вибір.

Лиса Лиса Лиса Лиса Лиса Лиса Лиса Лиса Лиса Лиса Лиса Лиса Лиса Лиса Лиса Лиса Лиса Лиса Лиса Лиса Лиса Лиса Лиса Лиса Лиса Лиса Лиса Лиса Лиса Лиса Лиса Лиса Лиса Лиса Лиса Лиса Лиса Лиса Лиса Лиса Лиса Лиса Лиса Лиса ЛисаВідео