Ловець снів

Ловець снів — це оберіг, який складається з дерев’яного круга зі сплетінням ниток, і покликаний захищати сплячої людини від злих духів і поганих сновидінь.

Згідно з легендою, в цих нитках негативні сили заплутуються і не можуть заподіяти шкоди.

Гарні ж сни з легкістю проходять крізь амулет і досягають свідомості сплячого. Внизу оберега кріпляться крила орла чи сови, які символізують повітря і дихання, необхідні для життя людини. Ескізи тату ловець снів на тілі дуже популярні у людей у всьому світі.

Завантажити архів фотографій татуювань з мандаламиО малюнку

Сенс, який вкладається в даний малюнок, трохи відрізняється від самого предмета. Людина, яка обирає ескіз тату з ловцем снів, бажає завжди мати цей оберіг з собою, щоб захиститися від впливу негативних речей.

Багато вірять, що нанесення рисунка приносить удачу і здоров’я власнику.

Немає чітких приписів, на якому місці потрібно розміщувати татуювання. Все залежить від обраного стилю і розміру. Існує безліч технік, в яких можна виконати роботу. В нашій колекції Ви зможете переглянути та вибрати найбільш популярні і красиві ескізи.

Завдяки цьому, буде легко визначитися зі стилем і місцем майбутнього тату.

Ловец снов Ловец снов Ловец снов Ловец снов Ловец снов Ловец снов Ловец снов Ловец снов Ловец снов Ловец снов Ловец снов Ловец снов Ловец снов Ловец снов Ловец снов Ловец снов Ловец снов Ловец снов Ловец снов Ловец снов Ловец снов Ловец снов Ловец снов Ловец снов Ловец снов Ловец снов Ловец снов Ловец снов Ловец снов Ловец снов Ловец снов Ловец снов Ловец снов Ловец снов Ловец снов Ловец снов Ловец снов Ловец снов Ловец снов Ловец снов Ловец снов Ловец снов Ловец снов Ловец снов Ловец сновВідео