Очей

Татуювання із зображенням очі — досить специфічне і екстравагантне рішення. Ескізи тату очей на тілі можуть лякати і привертати до себе увагу оточуючих. Стилістика тату може бути різноманітною, а колірна гамма не обмежена нічим, крім фантазії. Очі можуть бути не тільки людські, але і належати тваринам або фантастичним і вигаданим персонажам. Трактування сенсу сильно залежить від контексту композиції.

Завантажити архів фотографій тату на зрачкахО малюнку

Плачущий очей може позначати скорбота про втрату людини, а поєднання з деревом символізує стабільність і здоров’я.

Загальний сенс таких татуювань зводиться до наступного списку:

  • Оберіг і захист від ворогів і недругів.
  • Спокій і зцілення від хвороб.
  • Уособлення душі і божественного початку.
  • Інтелектуальна сила і чуття власника.

В даному випадку кожна людина сама вирішує, який саме сенс вкладати в своє татуювання. Немає чітких правил і стандартів, за якими будь-хто може судити про правильність чи неправильності того чи іншого значення.

Як правило, малюнки очей не відрізняються великими розмірами.

Тому може підійти частину тіла з невеликою площею, наприклад, передпліччя, зап’ястя, щиколотка і т. п. Але тут все залежить від Ваших побажань. Вивчивши нашу колекцію ескізів тату з очима, Ви зможете визначитися з концепцією майбутнього зображення.

Глаз Глаз Глаз Глаз Глаз Глаз Глаз Глаз Глаз Глаз Глаз Глаз Глаз Глаз Глаз Глаз Глаз Глаз Глаз Глаз Глаз Глаз Глаз Глаз Глаз Глаз Глаз Глаз Глаз Глаз Глаз Глаз Глаз Глаз Глаз Глаз Глаз Глаз Глаз Глаз Глаз Глаз Глаз Глаз ГлазВідео