Особа

Ескізи тату особа виглядають особливо оригінально. Глибокі тіні, плавні лінії, блиск очей. Їх цікаво розглядати, але набагато цікавіше розбиратися в їх історії.

Зміст

 • Про малюнку
 • Галерея
 • Відео
 • Про малюнку

  Такі татуювання можуть нести в собі особливу енергетику і розповісти про людину багато цікавого. Наприклад, обличчя коханого або дитини говорить про непорушною зв’язку двох людей. За фарбами криється справжня і вічна любов. Нерідко їх наносять в честь світлої пам’яті про людину.

  У в’язниці такі наколки наносять в основному чоловіки. Так вони виражають свою тугу за коханою.

  Останнім часом все частіше можна побачити акторів, музикантів, громадських і політичних діячів. Вони розкривають життєву позицію свого володаря, рівень його освіти і смаки. Найчастіше зустрічаються Боб Марлі, який намагався прищепити у суспільстві любов до ближнього.

  Мерилін Монро улюблена дівчатами і символізує легкість, красу.

  Сальвадор Дали по праву вважається генієм і є вибором неординарних особистостей. Че Гевара — борець за рівність і незалежність. Сталін — володар сильного характеру, був твердим і рішучим. Особи індіанців символізують войовничість, свободу і духовну силу. Такі культові особистості заряджені особливою енергетикою, яку передають своєму власникові.

  Завантажити архів фото тату з лицамиГалерея

  Щоб зображення було чітким і з часом не втратило своєї краси — йому потрібен великий ділянку тіла.

  Його наносять на:

  • руки;
  • ноги;
  • в області грудей і під нею.

  Щоб максимально точно зобразити того чи іншої людини, необхідні талант і майстерність. Підійдіть до вибору майстра з особливою відповідальністю.

  Лицо Лицо Лицо Лицо Лицо Лицо Лицо Лицо Лицо Лицо Лицо Лицо Лицо Лицо Лицо Лицо Лицо Лицо Лицо Лицо Лицо Лицо Лицо Лицо Лицо Лицо Лицо Лицо Лицо Лицо Лицо Лицо Лицо Лицо Лицо Лицо Лицо Лицо Лицо Лицо Лицо Лицо Лицо Лицо ЛицоВідео