Пістолет

Ескізи тату пістолет на сьогоднішній день не особливо поширені, але, тим не менш, криють у собі досить серйозний і глибокий сенс.

Зміст

 • Про малюнку
 • Галерея
 • Відео
 • Про малюнку

  Холодна зброя завжди вважалося супутником жорстоких і агресивних натур. Але сьогодні психологи переконані, що власники подібних зображень на тілі намагаються таким чином висловити своє прагнення до свободи, домінування і бажанням бути в центрі уваги.

  Підштовхнути також може захоплення полюванням, стріляниною або ж улюблена робота.

  Поєднання з однією або двома трояндами символізує розвинене серце або нездійснені мрії. Їх можна побачити на руках, грудях, рідше — на спині або литках. Вони символізують:

  • ризик;
  • прагнення до незалежності;
  • сміливість.

  Багато вважають, що пістолети — виключно чоловічий вибір.

  Однак, така думка помилкова. Представниці прекрасної статі нерідко зупиняють свій вибір саме на таких малюнках.

  Якщо зображення доповнюють символами любові, а саме квітами або серцями, то композиція трактується як готовність до небезпечних зв’язків і деяку легковажність. Їх наносять під грудьми, на руки, стегна або лопатки.

  Пістолети можна зустріти і серед ув’язнених.

  У тюремному середовищі вони означають жалю про скоєні помилки або, навпаки, попередження про небезпеку. Все залежить від тяжкості вчиненого злочину.

  Завантажити архів фото тату з пистолетамиГалерея

  Татуювання-пістолети можуть бути чорно-білими або кольоровими, великими або маленькими, а також можуть бути доповнені різними елементами.

  Область нанесення, так само як і ескіз — суто індивідуальний вибір. Однак потрібно бути акуратним — в майбутньому це може стати перешкодою для влаштування на роботу.

  Пистолет Пистолет Пистолет Пистолет Пистолет Пистолет Пистолет Пистолет Пистолет Пистолет Пистолет Пистолет Пистолет Пистолет Пистолет Пистолет Пистолет Пистолет Пистолет Пистолет Пистолет Пистолет Пистолет Пистолет Пистолет Пистолет Пистолет Пистолет Пистолет Пистолет Пистолет Пистолет Пистолет Пистолет Пистолет Пистолет Пистолет Пистолет Пистолет Пистолет Пистолет Пистолет Пистолет Пистолет ПистолетВідео