Півонія

Квіти — дуже актуальна тема для татуювань. Варто зазначити, що такі малюнки користуються популярністю не тільки у слабкої статі.

У чоловіків квіткова тематика поширена у вигляді доповнення до основного зображення.

Ескізи тату з півоніями вибирають дуже багато хлопців і дівчат у всьому світі. Причина не тільки в прекрасних пишних пелюстках, але і в смисловому підтекст, який несе в собі даний квітка.

Завантажити архів фото тату з іншими цветамиО малюнку

Квіти символізують чоловічий початок. У них дуже сильна енергетика, яка приваблює благополуччя і достаток. Люди прагнуть зображувати на своєму тілі великі і яскраві квіти.

Вважається, що чим значніша суцвіття, тим більше позитивних речей воно притягує до власника.

Значення тату у чоловіків і жінок дещо відрізняються. Сильна половина вибирає таку тему, щоб отримати:

  • оберіг від всіх негараздів;
  • довге утихомирену життя;
  • фінансове благополуччя.

Зображення говорить про цілеспрямованість, безстрашність і розсудливості власника. Прекрасна частина людства вибирає півонії в якості прикраси тіла як символ чистоти і жіночої краси.

Ходить легенда, що зображення допомагає дівчатам знайти свою другу половину.

Визначених місць для такої татуювання не існує. Але якщо брати до уваги прикмету про те, що суцвіття має бути максимально великим, то повинні вибиратися частини тіла з достатньою кількістю площі під зображення (груди, спина, плечі).

Пион Пион Пион Пион Пион Пион Пион Пион Пион Пион Пион Пион Пион Пион Пион Пион Пион Пион Пион Пион Пион Пион Пион Пион Пион Пион Пион Пион Пион Пион Пион Пион Пион Пион Пион Пион Пион Пион Пион Пион Пион Пион Пион Пион ПионВідео