Скорпіон

Для тих, хто вибирає малюнок скорпіона для татуювання, ми зібрали цілий збірник. Пропонуємо переглянути всі ескізи тату скорпіон, перед тим як йти до майстра на сеанс. Можливо, ви знайдете тут ідеальний варіант своєї майбутньої татухи або ж удосконалите якусь картинку по-своєму. У будь-якому випадку, зайвим це заняття точно не буде. А ось тут ви можете подивитися повне значення татуювання.

Завантажити архів татуювань з скорпионамиО малюнку

Якщо ви живете в Росії чи країнах колишнього Радянського Союзу, то тут татуювання скорпіона носить не найкращий сенс. Старше покоління досі вважає цей малюнок або тюремній символікою, або армійської. Ну а переважна більшість асоціює скорпіона зі знаком зодіаку.

Якщо ж відкинути всі упередження і стереотипи, то скорпіон несе в собі символ мужності і хоробрості. Звичайно, набагато більше дана тату поширена серед чоловіків, а останнім часом і дівчата набивають скорпіона з великою охотою. У них це символізує внутрішню силу.

Найчастіше скорпіона набивають на плечі, на лопатці або на грудях. Але при відповідному ескізі він буде скрізь добре виглядати.

Скорпион Скорпион Скорпион Скорпион Скорпион Скорпион Скорпион Скорпион Скорпион Скорпион Скорпион Скорпион Скорпион Скорпион Скорпион Скорпион Скорпион Скорпион Скорпион Скорпион Скорпион Скорпион Скорпион Скорпион Скорпион Скорпион Скорпион Скорпион Скорпион Скорпион Скорпион Скорпион Скорпион Скорпион Скорпион Скорпион Скорпион Скорпион Скорпион Скорпион Скорпион Скорпион Скорпион Скорпион СкорпионВідео