Сонце

Сонце — джерело тепла, світла і життя на землі. Його роль важко переоцінити. Зображення цієї зірки зустрічаються з часів печерної людини. Але навіть з його розвитком в кожній культурі згадувалося про божество, зберігає і дає життя.

Ескізи тату сонце несуть в собі особливу силу і енергію. Нерідко його пов’язують з потужною космічною енергією.

Зміст

 • Про малюнку
 • Галерея
 • Відео
 • Про малюнку

  Міць, сила, нескінченний потік енергії, тепло, життя — це основні трактування, які можна зустріти. Найчастіше позитивне значення, але деякі народи зображували сонце у вигляді чорного кола. Володар свідомо відмовлявся від радощів життя.

  Схожий знак можна було зустріти у нацистів.

  Зазнавши деякі перетворення, чорне сонце стали зображати у вигляді нині відомої свастики. Серед їх кола чорне світило ознаменовывало перевагу, силу і владу над іншими.

  Татуювання носить переважно чоловічий характер. Вона дає своєму власникові:

  • додаткові сили;
  • мудрість;
  • справедливість.

  У поєднанні з місяцем малюнок говорить про завзятості володаря.

  Любов до містичного та таємничого не обійшла стороною і жіночу половину населення. Зображення світила поруч із Землею, місяцем, квітами буде означати жіночу енергію, відродження. А в поєднанні з гарною написом стане оберегом, тим більше, що сучасне різноманіття дозволяє вибрати витончені і ніжні мотиви.

  Такі наколки не рідкість і серед ув’язнених. У тюремному середовищі вони означають надію на краще майбутнє відродження.

  Завантажити архів фото тату з солнцемГалерея

  Чоловіки малюнок часто наносять на передпліччі, груди, живіт і спину. Як правило, вони зупиняють свій вибір на ескізах досить великого розміру, що обмежує вибір місця великими областями. Ескізи тату сонця дівчата наносять практично на всі частини тіла, а їх розмір варіюється від невеликих і практично непомітних до великих. Вибір буде обмежуватись лише фантазією власника.

  Солнце Солнце Солнце Солнце Солнце Солнце Солнце Солнце Солнце Солнце Солнце Солнце Солнце Солнце Солнце Солнце Солнце Солнце Солнце Солнце Солнце Солнце Солнце Солнце Солнце Солнце Солнце Солнце Солнце Солнце Солнце Солнце Солнце Солнце Солнце Солнце Солнце Солнце Солнце Солнце Солнце Солнце Солнце Солнце СолнцеВідео