Татуювання Элджея

Хіп-хоп і реп вважаються одними з популярних напрямків музики. В першу чергу їм віддають перевагу молодь і підлітки. Сьогодні популярність прийшла і до молодому виконавцю Олексію Узенюку, який більше відомий під сценічним псевдонімом Элджей. Більшість шанувальників в захваті не тільки від його виконання, але і від тату, розташованих по всьому тілу.

Молодий чоловік з білими очима, одягнений у стильний куртку «бомбер» і регулярно організовує «вибухи» в місцях масового скупчення людей – ні, це не опис портрета особи, затриманої за підозрою у вчиненні злочину, а лише зовнішня стилістика Элджея. Молодий виконавець народився у 1994 році в Новосибірську. А сьогодні вже є кумиром не тільки російських шанувальників, але багатьох зарубіжних фанатів.

Більшості людей Элджей відомий за пісень:

 • Мінімал
 • Рожеве вино (Feduk)
 • Рвані джинси

https://x-tattoo.ru/wp-content/uploads/2019/05/eldzhey-minimal.mp3

Він стійко займає нішу головною знаменитості естради, якого слухають і любителі поп-музики, і прихильники хіп-хоп напрямку.

Зміст

 • Тату на обличчі
 • На ключицях
 • На шиї
 • На животі
 • На руках
 • Відео
 • Тату на обличчі

  На обличчі Элджея набитий невеликий кастет, стилізований під гангстерську тематику, який є незмінним атрибутом реп-сцени і вуличного світу. На лобі чітко простежується татуювання у вигляді координат. Однак сам виконавець поки ніяк не прокоментував розшифровку написи. Фанати звичайно висувають свої припущення, але тайнопис досі покрита невідомістю.

  Завантажити невеликий архів татуювань з кастетами

  Татуировки Элджея

  На ключицях

  Японські мотиви настільки близькі реперу, що він набив зброю японських ніндзя – сюрікени, які наколоті у вигляді зірки, що використовується для метання. Це смертоносну зброю в досвідчених руках японських шпигунів.

  Сам виконавець вклав у них подвійну силу, так як набив відразу дві однакових зірки.

  Татуировки Элджея

  На шиї

  На шиї розташувалася японська напис «Sayonara», що в перекладі на російську мову означає «До побачення, прощай». Також відомим фактом для всіх шанувальників є і те, що у репера випущений альбом з такою ж назвою, а також під цим псевдонімом він зареєстрований Инстаграме та інших соцмережах.

  Татуировки Элджея

  На животі

  У цій частині тулуба співак набив число 143, яке розшифровується як «Я тебе люблю». Поки важко дати відповідь, кому саме адресовано криптограма. Може бути вона присвячується коханою чи має загальний сенс і адресована своїм фанатам.

  Татуировки Элджея

  На руках

  Саме тут набито величезне число натільного живопису у музиканта. Наприклад, на фалангах пальців красується куля, яка символізує влучність, прагнення досягти поставленої мета, швидкість і одночасно небезпека.

  З кистьовий частини руки дивиться смайлик, а зап’ястя прикрашене браслетом з колючого дроту.

  Збоку літери «ZEF», несучі філософський сенс і здатність одягатися в недорогу одяг, але при цьому виглядати стильно, і знаходитися вище даної потреби.

  На передпліччі можна розглянути стовп з проводами і ліхтарем, а також його руки прикрашають різні маленькі композиції, одна з яких називається «рукав».

  Не так давно Олексій разом зі своєю дівчиною Настею Ивлеевой зробили парні татуювання. Це 2 кільця у вигляді знака нескінченності на зовнішній стороні долоні. До речі, ми також написали статтю про татуювання Насті Ивлеевой, кому цікаво — ознайомтеся.

  Резюмуючи, можна сказати, що його концертні виступи збирають масу шанувальників, його відеозапису переглядають мільйони, а особисте життя постійно перебуває під наглядом невгамовних журналістів та фоторепортерів.

  Але Элджей стійко тримає удар, показуючи всім тільки те, що вважає за потрібне. А все інше це його маленька таємниця, яка для багатьох залишиться не розкритою.

  Татуировки Элджея
  Татуировки Элджея
  Татуировки Элджея

  Відео

  Нижче прикріплюю відеокліп на пісню «Рвані джинси», багато дізналися про Элджее саме після неї: