Трикутник

Ескізи тату трикутник мають досить глибокий зміст. Древній і загадковий символ дуже популярний у людей у всьому світі.

Така геометрична фігура зустрічається в містичних старовинних амулетах, орнаментах і кулони.

У всіх мовах є символи, засновані на цьому знаку. В залежності від регіону проживання, сенс татуювання з трикутником може бути різний. Практично у всіх народів він несе серйозний підтекст.

Завантажити архів фотографій тату в стилі геометрияО малюнку

У християнській релігії фігура асоціюється зі святою трійцею (Отець, Син і Святий дух), а в іудаїзмі її пов’язують з бездоганністю. У єгиптян символ означає мудрість, і символізує верховний розум, а для давніх греків — чоловіче начало.

Трикутник досить рідко використовується як самостійний і центральний елемент композиції. Зазвичай картина доповнюється різними деталями, які можуть значно змінювати зміст тату.

  • З оком всередині — означає всевидяче око і божественне світло.
  • В колі — символізує вищий розум.

Різні написи можуть створити унікальне значення для малюнка. Як правило, зображення невеликі, і їх можна наносити на будь-яку частину тіла.

Треугольник Треугольник Треугольник Треугольник Треугольник Треугольник Треугольник Треугольник Треугольник Треугольник Треугольник Треугольник Треугольник Треугольник Треугольник Треугольник Треугольник Треугольник Треугольник Треугольник Треугольник Треугольник Треугольник Треугольник Треугольник Треугольник Треугольник Треугольник Треугольник Треугольник Треугольник Треугольник Треугольник Треугольник Треугольник Треугольник Треугольник Треугольник Треугольник Треугольник Треугольник Треугольник Треугольник Треугольник ТреугольникВідео