Восьминіг

Ескізи тату восьминіг викликає дикий інтерес і привертає увагу. Для чоловічої половини він стає символом самостійності і свободи. Це пов’язано з тим що вони не живуть у зграях, а пристосовуються до самотньої життя і вважають за краще знаходитися подалі від родичів.

Зміст

 • Про малюнку
 • Галерея
 • Відео
 • Про малюнку

  Цей морський мешканець став головним героєм добрих і злих легенд.

  Сила і хоробрість випливають з безлічі стародавніх міфів. Адже жителі глибин океану вважали захисником від потойбічних сил. Така татуювання однозначно додасть хлопцям впевненості, твердості і рішучості.

  Для жінок значення більш багатогранно:

  • він символізує силу і незалежність;
  • друге значення — материнство. Самка здатна за своє життя відкласти більше сотні яєць, тому багатодітні матері нерідко набивають собі кількість щупалець, рівне дітям. Їх можна доповнити іменами;
  • багатостороння розвиненість, мінливість і неординарність ототожнюються з вмінням змінювати забарвлення за настроєм;
  • здатність відростити нові щупальця після втрати порівнюють з відновленням після важкого розриву з коханою людиною.

  У кримінальному середовищі таке зображення зустрічається у ватажків злочинних угрупувань, адже це розумна істота, приспосабливающееся до різного роду ситуацій.

  Також він означає фартовість, адже у нього 8 кінцівок, а це число приносить удачу.

  Поєднання з короною або випущені чорнило — втеча, закінчився успіхом.

  Завантажити архів фото тату з осьминогамиГалерея

  Найчастіше для якісного малюнка потрібно досить велику ділянку тіла, тому найчастіше його можна побачити на боці, руках, стегнах або спині.

  Осьминог Осьминог Осьминог Осьминог Осьминог Осьминог Осьминог Осьминог Осьминог Осьминог Осьминог Осьминог Осьминог Осьминог Осьминог Осьминог Осьминог Осьминог Осьминог Осьминог Осьминог Осьминог Осьминог Осьминог Осьминог Осьминог Осьминог Осьминог Осьминог Осьминог Осьминог Осьминог Осьминог Осьминог Осьминог Осьминог Осьминог Осьминог Осьминог Осьминог Осьминог Осьминог Осьминог Осьминог ОсьминогВідео