Зірка

Варіацій татуювань з зірками безліч. Ескізи тату зірка прикрашають тіла багатьох чоловіків і жінок у всьому світі. З давніх часів небесні вогники асоціюються у людей з чимось чарівним, магічним, загадковим і з містичною незбагненною силою.

Недарма з’явилася прикмета загадувати бажання, побачивши падаючу зірку.

Удача, прагнення до мрії і віра в чудеса — так трактують зображення більшість народів світу.

Завантажити архів фото різних мініатюрних татуировокО малюнку

Залежно від контексту, стилістики та виду самої зірки, значення і смисли, що вкладаються в татуювання, можуть змінюватися.

  • П’ятикутна зірка є класикою. Позначає захист і гармонію. Вважається, що вона надає власникові впевненість у власних силах.
  • Шестикутна (зірка Давида) несе в собі глибоке релігійне значення і пов’язана з божественним початком.
  • Зірка з сімома кінцями символізує удачу і досконалість.
  • Восьмикінцева є давнім язичницьким символом, який означає достаток і достаток.
  • Морська зірка — знак захисту від негод.
  • У поєднанні з півмісяцем може бути як релігійним знаком послідовників пророка Мухаммеда, так і символом чудес і чарівництва.
  • Падаюча зірка говорить про прагнення до змін і виконання бажань.

Стиль і місце нанесення малюнка обмежуються тільки фантазією.

Але є деякі статистичні спостереження, згідно з якими чоловіки обирають стриману колірну гаму, а дівчата більш яскраві кольорові ескізи. А от місця для них вибираються найрізноманітніші, але жінки більш схильні до зміщення тату у більш інтимні зони, для підкреслення своєї сексуальності та жіночності.

Розсипи зірок на стегні, останнім часом, один з найпопулярніших ескізів.

Звезда Звезда Звезда Звезда Звезда Звезда Звезда Звезда Звезда Звезда Звезда Звезда Звезда Звезда Звезда Звезда Звезда Звезда Звезда Звезда Звезда Звезда Звезда Звезда Звезда Звезда Звезда Звезда Звезда Звезда Звезда Звезда Звезда Звезда Звезда Звезда Звезда Звезда Звезда Звезда Звезда Звезда Звезда Звезда ЗвездаВідео