Змія

Хоча плазуни не самий популярний вид тварин, ескізи тату змія шукають досить часто. Багато людей хочуть набити собі пітона або анаконду з різних причин. Ми про них сьогодні трохи розповімо. Але основний сенс цієї статті допомогти визначитися з малюнком вашої майбутньої татуювання. Гадюки, удави, кобри – ми зібрали колекцію, де кожен знайде щось для себе.

Завантажити архів татуювань з змеямиО малюнку

Як і з іншими тваринами, людина набиває змію хоче додати собі її якості. Або він вже їх має. Але, зрозуміло, так відбувається не завжди.

Крім цього можуть бути й інші причини:

  • Китайський гороскоп
  • Тюремне значення
  • Мультяшні герої

До того ж, у різних країнах до змій відносяться по-різному. Можете почитати докладніше про повному значенні татуювання змія.

Хлопці і дівчата теж бачать різний сенс.

У чоловіків найчастіше можна помітити агресивні або похмурі татуювання з участю змій. А жінки воліють акуратні барвисті ескізи з повзаючими або охоплюють частину тіла змійками.

Ділянка на тілі під таку татуювання залежить, звичайно ж, від ескізу. Якщо робота хороша, малюнок буде однаково круто виглядати і на руці, і на нозі. Єдиний момент, добре подумайте, перш ніж набивати змію на видних місцях.

У Росії до змій ставляться скоріше негативно, так що дивіться, щоб це ні на що не вплинуло у вашому житті.

Змея Змея Змея Змея Змея Змея Змея Змея Змея Змея Змея Змея Змея Змея Змея Змея Змея Змея Змея Змея Змея Змея Змея Змея Змея Змея Змея Змея Змея Змея Змея Змея Змея Змея Змея Змея Змея Змея Змея Змея Змея Змея Змея Змея ЗмеяВідео